Wielerboekenveiling 4 Nierstichting

Mirko en Dries Wielerboekenveiling
van totaal € 100 (945%)
In de maand juli gaat de opbrengst van Wielerboekenveiling voor 100% naar de Nierstichting. Ga naar https://m.facebook.com/groups/www.wielerboekenveiling.nl/ om te bieden op jouw favoriete gesigneerde (!) wielerboek.
Bekijk alle
€ 50 28-07-2021 | 12:27 Lekker iets te lezen voor mij en een donatie voor het goede doel. Top combi! Goed bezig heren!